Geri

Beyaz Akik Taşlı Simetrik Desenli Gümüş Erkek Yüzük

 149,90

Temizle
Açıklama

Güçlü enerjisi ile gerginlik ve stresi azaltarak yaşamdaki uyumsuzlukların en aza indirilmesine katkı sağlayan, ruhsal açıdan sağladığı enerji ile kişinin sosyalleşmesine yardımcı olan ve tükenmişlik hissinin uzaklaştırılması etkisine sahip akik taşı kullanılarak üretilen Beyaz Akik Taşlı Simetrik Desenli Gümüş Erkek Yüzük için öne çıkan özellikler;

  • Yaklaşık 11 gram ağırlığındadır ve 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmiştir.
  • Ürünün yanlarının simetrik desenler ile tamamlanması ve altının açık bırakılması estetik açından hoş bir görünüm kazanmasını sağlamıştır.
  • Oldukça faydalı ve tesir derecesi yüksek bir taş olan akik taşı ile renklendirilmiştir.

şeklinde sıralanabilir.

Erkek yüzük modelleri içerisinde hayli ilgi çeken ürünlerden biri olan Beyaz Akik Taşlı Simetrik Desenli Gümüş Erkek Yüzüğün  kullanımında diğer gümüş takılarda olduğu gibi kararmayı engellemek adına birkaç basait önlem alınması ve en önemlisi takıların; krem, parfüm, alkol gibi suni maddelerden uzak tutulması gereklidir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Yüzük Ölçüsü

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İncelemer (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Beyaz Akik Taşlı Simetrik Desenli Gümüş Erkek Yüzük” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değişim & İade
Değişim;
  • -14 iş günü içerisinde hiç kullanılmamış ürün için değişim sağlanmaktadır. Bu süre aşıldığı taktirde değişim kesinlikle gerçekleştirilmemektedir.
  • İade;
  • -14 iş günü içerisinde hiç kullanılmamış ürün için iade sağlanmaktadır. Kredi kartı ve kapıda ödeme ile alınan ürünlerin iadesinde %20 kesinti olmaktadır. Havale ve Eft ile alınan ürünlerde kesintisiz olarak iade gerçekleşmektedir.